Nr katalogowy: 348

Jan ŚWIDERSKI (1913 - 2004)

Nr katalogowy: 348

Drzewa w Zawoi

olej, płótno, 116,5 x 49 cm; sygn. l. d.: Jan Świderski; Na odwrocie napis autorski