Leszek RÓZGA (ur. 1924)

101
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

102
Drzewa linoryt, papier, 42 x 29,5 cm (odcisk płyty); na odwrocie potwierdzenie autentyczności syna
Cena wywoławcza. 600 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

103
Zdjęcie z krzyża, 1980 linoryt, papier, 29 x 21 cm (arkusz); opisany u dołu: Zdjęcie z krzyża linoryt WRząb 1980
Cena wywoławcza. 600 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

104
Dla Johna Coltrane'a, 1999 cynkografia, monotypia, papier, 67 x 50,5 cm; sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Emmet WILLIAMS (ur. 1925)

105
Kompozycja, 1991 technika własna, papier, 22 x 21,5 cm; opisany p. d.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)

106
Przed lustrem technika własna, papier, 48 x 42 cm; sygn. i dat. p. d.: St. Borysowski 1957
Cena wywoławcza. 800 zł

Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920 - 1991)

107
Wystawa drzeworyt, papier, 23,5 x 28,9 cm (odcisk klocka); sygn. p. d.: S. Wójtowicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

108
Muzykanci technika własna, papier, 40,5 x 33,5 cm; sygn. i dat. p. d.: St. Borysowski 1957
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

109
Czterej jeżdęcy Apokalipsy litografia barwna, papier, 29,5 x 49,5 cm sygn. p. d.: Lebenstein 85
Cena wywoławcza. 1 800 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

110
P-07-2968, 2007 giclee, płotno, 51 x 73 cm; sygn. p. d.: Witold-K. 2007
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Rafał STRENT (ur. 1943)

111
Falling akwaforta, akwatinta, papier, 72 x 55,5 cm; sygn. i dat. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 700 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894 - 1993)

112
Trzy krople akwaforta, akwatinta, papier, 49 x 64,5 cm; sygn. i opisany u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

113
Pejzaż wiosenny, 1976 akwaforta barwna, papier,51 x 37 cm (arkusz); sygn. i opisany u dołu
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

114
Figura Czerwona VIII A, 1979 litografia, akryl, papier, 78 x 58 cm (w świetle oprawy); opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 3 000 zł

115
Figura VIII A, 1981 litografia, akryl, papier, 78 x 58 cm (w świetle oprawy); opisana i sygn. u dołu
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

116
Akt na tle okna, 1999 serigrafia, papier, 87 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: Jerzy Nowosielski 1999 r
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

117
Akt, 1999 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: JERZY NOWOSIELSKI 1999
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

118
Para z kotem, 1970 węgiel, papier, 51,5 x 36,5 cm; sygn. p. d.: AH / 7 I / 1970
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

119
Wschodnie cudo, 1972 węgiel, papier, 50 x 35 cm; sygn. i dat. p. d.: AH / 13 XII / 1972
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

201
Łyżwiarz, II poł. l. 50.? XX w. fotografia czarno-biała, brom, papier matowy, 39,5 x 29,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

202
Chleb, 1959 fotografia czarno-biała, brom, papier matowy, 39,5 x 29,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 800 zł

Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

203
N.Y.C. Fotografia Konkretna, 1977 fotografia barwna, papier fotograficzny, 17 x 17,5 cm, sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej LACHOWICZ (ur. 1939)

204
JATYON, 1971 fotografia, 105 x 105 cm; powiększenie z 1989 r., 1/1; sygn. i dat. na blejtramie
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

301
Akt gwasz, papier, 98 x 69 cm; sygn. p. d.: LKunka
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

302
Elle - dobrego roku 1998, I gwasz, papier, 28 x 40,5 cm
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Maria DAWSKA (1909 - 1993)

303
Postać gwasz, papier, 28 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Maria Dawska
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

304
Bez tytułu gwasz, papier, 49 x 34 cm; sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

305
Elle - 1998 gwasz, papier, 45,5 x 28,5 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Lech KUNKA (1920 - 1978)

306
Ulica w Paryżu tempera, olej, werniks szelakowy, collage, papier, 126 x 90 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

307
Akt - siedząca, 2007 olej, płótno, 100 x 70 cm; sygn. l.d.: Eugeniusz Gerlach / 2007
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Antoni Fryderyk HAYDER (1905 - 1990)

308
Kompozycja z czajnikiem olej, tektura, 59 x 79 cm; sygn. l. d.: F. Hayder
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Witold Stefan ZACZENIUK (1918 - 1999)

309
Kompozycja gwasz, papier, 66 x 96,5 cm ( w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

310
Bez tytułu, 2003 technika własna, akryl, sklejka, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2003
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)

311
Relief, 1970 akryl, płyta pilśniowa, 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie: H. Stażewski 1970
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)

312
Łąka, 1990 olej, akryl, płótno, 68 x 90 cm; sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

313
Radosna etiuda olej, płótno, 62 x 50,5 cm; sygn. p. d.: J. Kraupe;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

314
Widok miejski olej, tektura, 25 x 34 cm
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Bolesław UTKIN (1913 - 1993)

315
Kompozycja geometryczna olej, technika mieszana, płyta, 80 x 77 cm; sygn. l. d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Bogusław SZWACZ (ur. 1912)

316
Bez tytułu, 1989 olej, płótno, 46 x 46,5 cm; sygn. p. d.: SZWACZ 1989
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

317
Plaża, 1988 olej, płótno. 50 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski / 1988
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Marek SOBCZYK (ur. 1955)

318
Co? - znana marka, czym? - antyreklamą tempera, tektura, 49,5 x 69,5 cm; sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

319
Zima, 1987 olej, płótno, 63,5 x 48 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

320
Pasiphae - mit grecki, 1987 olej, płótno, 135 x 165 cm; opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Bogusław SZWACZ (ur. 1912)

321
ARS HORME GRAM, 1989 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. l. d.: SZWACZ 1989
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)

322
Bez tytułu, 2008 olej, płótno, 73 x 73 cm; sygn. i dat. na odwrocie: TRATKIEWICZ 2008
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

323
Pejzaż 89 / 61, 1961 olej, płótno, 140 x 50 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Ryszard LEDWOS (1926 - 2007)

324
Kompozycja II olej, płyta, 50 x 40 cm; sygn. l. d.: R. Ledwos Na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

325
Wspomnienie lata, 2006 olej, mączka marmurowa, 100 x 80 cm; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 18 000 zł