Nr katalogowy: 352

Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)

Nr katalogowy: 352

Martwa natura dzban, 1971

olej, płótno, 57,5 x 67 cm; sygn. i dat. p. d.: M. Chmielewski 71