Nr katalogowy: 346

Jerzy DUDA GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 346

Brzegi - Czerwiec 4

olej, płyta pilśniowa wym.. 40 x 30 cm; sygn. l.d.. DUDA GRACZ 828 / 1984.