Stefan MAULTZ (XIX/XX w.)
Nr katalogowy171
Chrystus Ukrzyżowany z Arma Christi, 1911
olej, płótno; 67,5 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: ST MAULTZ
sygn. p. d.: ST MAULTZ
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)
Nr katalogowy172
Zdjęcie z krzyża
olej, płótno naklejone na deskę,
56 x 42 cm
56 x 42 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 200 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Nr katalogowy173
Anioł ze sceny Zwiastowania
olej, płótno dublowane;
46 x 36 cm (wycięty z większej całości)
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy174
Młody Jan Chrzciciel z barankiem
olej, płótno naklejone na deskę;
110 x 79 cm;
110 x 79 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
3 800 zł
Marian NIŻYŃSKI (1910-1943)
Nr katalogowy1101
Przedwiośnie
olej, tektura; 23 x 35 cm;
sygn. l. d.: Niżyński M.
sygn. l. d.: Niżyński M.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Nr katalogowy1103
Para portretów
olej, tektura; 33,5 x 28,5 cm
oraz 36,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: nieczytelnie
sygn. l. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Irena KNOTHE (1903-1987)
Nr katalogowy1105
Róża
akwarela, papier; 30,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: IKnothe
sygn. p. d.: IKnothe
Cena wywoławcza.
700 zł
Malarz nieokreślony rosyjski (XIX/ XX w.)
Nr katalogowy1107
Pejzaż nadrzeczny
olej, płyta; 45 x 60 cm;
sygn. l. d. cyrylicą słaboczytelnie
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Nr katalogowy1109
Słoneczniki
olej, płótno; 50,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
sygn. l. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Malarz nieokreślony(XIX/XX w.)
Nr katalogowy1111
Martwa natura
olej, tektura;
33 x 30 cm (w świetle oprawy)
33 x 30 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
800 zł
Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Nr katalogowy1113
Pejzaż z sosnami
olej, tektura; 33,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
sygn. p. d.: St. Paciorek
Cena wywoławcza.
4 000 zł
ERICH MULLER (XIX/XX W.)
Nr katalogowy1115
Zaułek, 1914
olej, płótno; 70,5 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: Erich Muller 1914.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Johann Heinrich VON DANNECKER (1758-1841)-wg
Nr katalogowy202
Ariadna na panterze
alabaster, 23 x 20 x 18 cm.
Kopia, koniec XIX - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Henryk KUNA (1879-1945)
Nr katalogowy204
Głowa kobiety
marmur; ok.: 38 x 35 x 20 cm;
sygn. z tyłu: H. KUNA
sygn. z tyłu: H. KUNA
Cena wywoławcza.
10 000 zł
208
Postać Merkurego
brąz, kamienna podstawa, wys. całkowita: 44 cm;
Paryż, 2 poł. XIX w.
Paryż, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Serge ZELIKSON (1890-1966)
Nr katalogowy210
Modlący się Chrystus
brąz patynowany, wys. 28,5 cm;
sygn. na brązowej podstawie: S. Zelikson
Cena wywoławcza.
2 800 zł
C. ARRIER (XIX w.)
Nr katalogowy212
Bachantka
brąz patynowany, kamienna zielonkawa podstawa,
wys. całkowita 47 cm;
sygn. na krawędzi rzeźby: C. ARRIER
wys. całkowita 47 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
215
Święta
drewno polichromowane, wys. 70 cm
Małopolska, XVIII w.
Małopolska, XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
217
Król
drewno polichromowane, złocone, wys. 83 cm;
Polska?, XIX w.
Polska?, XIX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Jan ŻAROFFE (1888-1952)
Nr katalogowy219
Głowa Chrystusa, 1937
drewno, 32 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŻAROFFE / KRYNICA 1937
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Kazimierz CHUDZIŃSKI [Chodziński] (1861-1921)
Nr katalogowy1202
Plakieta z głową kobiety
brąz, odlew patynowany; 23 x 17,5 c.
Austro-Węgry (obecnie Czechy),
Ungarisch Hradisch (Uherské Hradište), 1915.
Cena wywoławcza.
950 zł
850 zł