1202
Plakieta - Adam Mickiewicz brąz, odlew patynowany, 26,5 x 20,3 cm.
Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

NAUM LWOWICZ ARONSON (1872-1943)

1203
Popiersie Ludwiga van Beethovena brąz, odlew patynowany, wys. 17 cm;
Francja?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Marek PIASECKI (1935-2011)

301
Dwa koty, 1959 heliografia, papier; 19 x 24 x 3,5 cm;
dat. i sygn. na odwrocie; w oprawie autorskiej
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Judyta PAPP (ur. 1977)

302
Dorota Masłowska w Krakowie, 2005 fotografia czarno-biała, papier fotograficzny Kodak Endura;
29,9 x 48,4 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Stanisław Jan WOŚ (1951-2011)

303
Jeziora - zestaw 6 fotografii, 1992 fotografia czarno-biała, sepiowana, papier fotograficzny,
ok. 29,5 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

304
Enigmatic figure - III, 2002 mieszana technika graficzna, papier;
32,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

305
Recollections I, 1995 mieszana technika graficzna, papier;
10,5 x 8 cm (w świetle passe-partout, każda);
Cena wywoławcza. 900 zł

Leszek RÓZGA (1924-2015)

306
Duchy miasteczka, 1962 akwaforta, papier;
33,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk POULAIN (1921-1978)

307
Sensacja ulicy Sary, 1956 monotypia, papier;
32,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

308
Informacje I, 1969 autocynkografia, papier; 66,5 x 79,5 cm
(arkusz), 49,5 x 65 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 000 zł
Cena oferowana 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

309
Wykopaliska II, 1967 autocynkografia, papier; 66,5 x 79,5 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Henryk OPAŁKA (ur. 1929)

310
Labirynt świadomości, 2001 litografia, papier;
61 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Roman OPAŁKA, Henryk OPAŁKA

311
Żagiel II linoryt, papier; 82 x 63 cm;
sygn. i opisany p. d.: Żagiel II linoryt 23/30 odbijał H Opałka R OPAŁKA
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

312
Postać, 1956 tusz, papier milimetrowy;
56,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)

313
21 APRIL 1992 piórko, tusze barwne, papier;
23,4 x 30,6 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

314
Sen, 1962 ołówek, papier; 15,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: SZ / 62 SEN
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

315
Erotyk, 1957 ołówek, papier; 28,3 x 9,8 cm;
sygn. p. d.: S. / 1957
Cena wywoławcza. 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

1301
W łóżeczku piórko, tusz, papier naklejony na papier; 29,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 650 zł

Władysław RZĄB (1910-1992)

1302
Matka z córką piórko, tusz, papier naklejony na papier; 29,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 650 zł

Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

1303
Bez tytułu, 2010 serigrafia, papier; 56 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: 25/100 WS 2010
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Ryszard RAJSKI (1926-2016)

1304
Struktura, 1963 monotypia, papier; 41,5 x 20,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu: ŁÓDŹ 1968 R Rajski
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Maria POKORSKA

1305
Ilustracja do K. I. Gałczyńskiego akwaforta, akwatinta, papier; 35,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis u dołu ołówkiem: Ilustracja do K I Gałczyńskiego Maria Pokorska
Cena wywoławcza. 800 zł

Czesław SADOWSKI (1902-1959)

1306
Kompozycja z fioletem V, 1958 mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958
Cena wywoławcza. 900 zł

Czesław SADOWSKI (1902-1959)

1307
Kompozycja VI mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1988
Cena wywoławcza. 900 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)

1308
Płot, 1957 linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57
Cena wywoławcza. 900 zł

1309
Ryba linoryt?, bibuła; 19 x 19 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942 - 2011)

1310
XXX, 1979 serigrafia barwna, papier;
69,2 x 49,3 cm (wymiar w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 800 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

401
Księżycowy pejzaż - Wizerunek własny artysty, 1951 gwasz, papier; 54,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Konarski 51
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marian KONARSKI (1909-1998)

402
Kryształ (Maczuga), 1965 technika mieszana, papier; 63 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 15. VIII 65 / Marian Konarski
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

403
Kompozycja gwasz, papier naklejony na płytę; 16,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d. ołówkiem: H.Stażewski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Maria JAREMA (1908-1958)

404
Z cyklu "Formy", ok. 1957 monotypia barwna, farba drukarska, tempera, papier; 37,8 x 61,2 cm;
na odwrociu napis autorski?: MARIA JAREMA / MONOTYPIA
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

405
Kompozycja strukturalna - szara, l. 60 XX w. olej, płótno; 43,5 x 35,5 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: R OPAŁKA
Cena wywoławcza. 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

406
Wzlatująca, 1970 olej, płyta; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

407
Zupełnie nowa autostrada I, 2007 akryl, węgiel, płótno; 100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

408
Taszyzm, 1956 olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i opis na odwrocie

*do pracy doliczana jest opłata z tytułu droit de suite
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

409
XI.58 technika własna, 46,5 x 34,5 cm;
sygn. na odwociu: KRYSTYN ZIELIŃSKI / ŁÓDŹ / XI. 58 olej
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Wojciech LEDER (ur. 1960)

410
Iluzja autoteliczna olej, płótno; 50 x 50 cm;
a odwrocie nalepka wystawiennicza z łódzkiej galerii Olimpus
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

411
Z cyklu: Kompozycje obrzeżne, 1963 olej, płótno; 135 x 80 cm;
dat. l. d.: 1963;
Cena wywoławcza. 50 000 zł
Cena sprzedaży 67 000 zł

Anna BIELA (ur. 1979)

412
Tryptyk - MADOA - The Power od Dreams - Auta, 2012 akwarela, płótno;
60 x 80 cm (wymiar każdej z prac)
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

413
Obraz nr: 343, 2015 olej, płótno;
30 x 80 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

414
Bez tytułu, 2014 akryl, płótno; 121 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 14
Cena wywoławcza. 40 000 zł
Cena sprzedaży 40 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

415
Kobieta na tle miasta, 1971 olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza. 220 000 zł
Cena oferowana 170 000 zł

Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

416
Portret mężczyzny, ok. 1950 olej, płyta; 81 x 59 cm;
sygn. l. d.: J. Muszkietowa
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

417
Wiosna w małym miasteczku, 1955 olej, płótno; 58 x 77 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Łakomski / 1955
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

418
Muszle i kawon, 1990 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Jerzy WOLFF (1902-1985)

419
Łazienki, 1972 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. g.: Wolff 72
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

420
Pejzaż z postacią, 1958 olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

421
Tryptyk - Światło w mojej pracowni, 2004 olej, płótno;
140 x 100 cm (wymiar każdej części);
Cena wywoławcza. 32 000 zł