Nr katalogowy: 416

Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)

Nr katalogowy: 416

Portret mężczyzny, ok. 1950

olej, płyta; 81 x 59 cm;
sygn. l. d.: J. Muszkietowa