Nr katalogowy: 417

Tadeusz ŁAKOMSKI (1911-1988)

Nr katalogowy: 417

Wiosna w małym miasteczku, 1955

olej, płótno; 58 x 77 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Łakomski / 1955