Nr katalogowy: 412

Anna BIELA (ur. 1979)

Nr katalogowy: 412

Tryptyk - MADOA - The Power od Dreams - Auta, 2012

akwarela, płótno;
60 x 80 cm (wymiar każdej z prac)