Nr katalogowy: 420

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 420

Pejzaż z postacią, 1958

olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: PODSADECKI/ IX 1958