Nr katalogowy: 406

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 406

Wzlatująca, 1970

olej, płyta; 60 x 40 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski