Nr katalogowy: 421

Bożena JĘDRZEJEWICZ-KRZYSIK (ur. 1950)

Nr katalogowy: 421

Tryptyk - Światło w mojej pracowni, 2004

olej, płótno;
140 x 100 cm (wymiar każdej części);