Nr katalogowy: 411

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 411

Z cyklu: Kompozycje obrzeżne, 1963

olej, płótno; 135 x 80 cm;
dat. l. d.: 1963;
Cena sprzedaży 67 000 zł