Nr katalogowy: 414

WITOLD-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 414

Bez tytułu, 2014

akryl, płótno; 121 x 127 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 14
Cena sprzedaży 40 000 zł