Nr katalogowy: 405

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Nr katalogowy: 405

Kompozycja strukturalna - szara, l. 60 XX w.

olej, płótno; 43,5 x 35,5 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie: R OPAŁKA
Cena oferowana 15 000 zł