Nr katalogowy: 1406

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 1406

Zabawki - Kolejka, 1965

olej, płótno; 57,5 x 42,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Z. HORODECKI / 65