Nr katalogowy: 427

Edward DWURNIK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 427

NYC - 11 września, 2003

tusz, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. DWURNIK 03 oraz napis: l. d.: NYC;
Zobacz pełne informacje Cena oferowana 1 600 zł