Nr katalogowy: 1405

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 1405

Friends, 2011

kolaż olejny, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. p. d.: A. KASPRZAK, opis l. g.: “FRIENDS”/ AK 2011