Nr katalogowy: 426

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

Nr katalogowy: 426

Na balkonie, 1999/2000

olej, płótno; 27 x 40 cm;
sygn. p. d.: A. Karpowicz;
Cena oferowana 3 200 zł