Nr katalogowy: 607

Nr katalogowy: 607

Żardiniera z uchwytami - stworami morskimi

sygn. wyciskiem: 106, kobaltem podszkl. 5.
Nieustalona wytwórnia środkowoeuropejska,
XIX/XX w.