Nr katalogowy: 422

Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959)

Nr katalogowy: 422

Niebiesko-zielony - z cyklu Nokturny, 2005

olej, płótno; 110 x 90 cm;
sygn. p. d.: B. Frankiewicz 2005
Cena sprzedaży 4 000 zł