Nr katalogowy: 419

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 419

Pejzaż nr 10, lata 70. XX w.

olej/akryl, papier naklejony na płytę;
78,5 x 106,5 cm sygn. p. d.: Dominik;
Cena oferowana 21 000 zł