Nr katalogowy: 413

Kazimierz PODSADECKI (1904 -1970)

Nr katalogowy: 413

Pejzaż, 1954?

olej, płótno;
39 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena sprzedaży 5 700 zł