Nr katalogowy: 422

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

Nr katalogowy: 422

Totem nr 15 z cyklu: Totemy żoliborskie

olej, płótno; 130 x 60 cm;
na odwrocie dwukrotnie (na krośnie i płótnie) napis: Nr 15