Nr katalogowy: 315

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 315

Portret Łukasza Żurawskiego, przełom lat 40. i 50. XX w.

ołówek, papier; 41,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: St. Żurawski