Nr katalogowy: 420

Jan TARASIN (1926-2009)

Nr katalogowy: 420

Narodziny przedmiotów XIV, 1997

olej, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 97;
Cena oferowana 90 000 zł