Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy416
Ogród Krystyny, 1998
olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
11 500 zł
Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)
Nr katalogowy418
Relief 5/94, 1994
akryl, relief, płyta;
61 x 41,5 cm;
61 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Roman MODZELEWSKI (1912-1997)
Nr katalogowy420
Kompozycja II, 1968
olej, płyta, (relief); 68 x 108 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.MODZELEWSKI 1968
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)
Nr katalogowy422
Relief nr I, 2009
technika mieszana (relief, olej, drewno)
płyta; 40 x 40 cm;
płyta; 40 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Tadeusz ZAKRZEWSKI (1916-1968)
Nr katalogowy424
Kompozycja formistyczna, 1959
na odwrocie szkic do obrazu (socrealistycznego);
olej, płótno; 70,5 x 52,5 cm;
olej, płótno; 70,5 x 52,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 900 zł
Stanisław WIŚNIEWSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy426
Bez tytułu, 1969
akryl, płótno; 112,5 x145 x cm;
sygn. i dat. p. d.: ST. WIŚNIEWSKI. 69.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Anna KUZAWIŃSKA-SIKORA (ur. 1975)
Nr katalogowy428
W stronę świata, 2015
akryl, płótno; 80 x 79,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Anna Kużawinska-Sikora 2015
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Witold ABAKO (ur. 1958)
Nr katalogowy430
Stara panna w modrzewiach, 1999
olej, akryl; 70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO'99; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Stanisław KRYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Nr katalogowy432
Costa del Azahar, 1974
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi pośrodku: St. Kryształowski 974;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Waldemar MAZUREK (ur. 1961)
Nr katalogowy502
Akt męski
brąz patynowany, granitowa podstawa; wys. 28 cm;
sygn. z tyłu: MW
sygn. z tyłu: MW
Cena wywoławcza.
1 200 zł
601
Wazon dekoracyjny
szkło dmuchane, formowane ręcznie, barwione
w masie w odcieniu jasnożółtym; wys. 23 cm.
Szwecja?, 3 ćw. XX w.
Szwecja?, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
603
Karafka
szkło przeźroczyste, szlifowane, złocone,
dekoracja rżnięta; wys. 29 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, Niemcy?, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
605
Wazon dekoracyjny
szkło kameowe, trawione i szlifowane, wys.: 30 cm
sygn. przy podstawie: Arsall
Niemcy, wytwórnia Arsall, 1 ćw. XX w.
sygn. przy podstawie: Arsall
Cena wywoławcza.
4 000 zł
607
Kotek
Niemcy, Sophienthal (Bawaria), Porzellanfabrik
Thomas und Co., okres powojenny (lata 60.-70. XX w.)
Cena wywoławcza.
600 zł
609
Targ rybny
Niemcy (Miśnia?) lub Francja?, 2 poł. - koniec XVIII w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
611
Flakon toaletowy z miniaturami budowli Paryża
Francja, Paryż, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
613
Patera siedmiodzielna Maria, do przystawek
Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia
Rosenthala , lata 30. / 40. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
615
Wazon ze szkliwami opalizującymi
Polska, Stanisław Jagmin (1875-1961),
lata 20. XX w. (1925?)
lata 20. XX w. (1925?)
Cena wywoławcza.
7 500 zł
617
Żardiniera - cache-pot? - kwiatowa lokomotywa
Czechy, Eichwald (Dubi), Fabryka Fajansu
i Majoliki Bernhard Bloch & Co., pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
618
Dekoracyjny wazon huculski
Pokucie, 1 - 2 ćw. XX w. ?
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 500 zł
619
Miseczka z dekoracją dalekowschodnią
Holandia, Delft, warsztat De Grieksche A,
Samuel van Eenhorn, lata 1678-1686;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
620
Naczynie sześcioboczne z kariatydami
Polska, Wacław Bębnowski (1865-1945),
Aleksandrów Kujawski, 1937
Aleksandrów Kujawski, 1937
Cena wywoławcza.
800 zł
600 zł
621
Filiżanka do czekolady z pokrywką, ze spodkiem
Francja, Limoges, wytwórnia (malarnia)
nieustalona, 1 poł. XX w.
nieustalona, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
623
Paterka z reliefowym szlakiem bluszczu
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 100 zł
625
Para wazonów dekoracyjnych z pokrywami, z motywem waz i liści
Holandia, Delft, pocz. XVIII w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
627
Czarka żółta z chińskimi smokami
Chiny, dynastia Qing (1644-1911), kopia wyrobu
z okresu cesarza Qianlong (1735- 1796)?, XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł