Nr katalogowy: 430

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 430

Stara panna w modrzewiach, 1999

olej, akryl; 70 x 90 cm;
sygn. l. g.: ABAKO'99; na odwrocie napis autorski: WITOLD ABAKO