Nr katalogowy: 417

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

Nr katalogowy: 417

Strażniczki snów, 1985

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i opis na odwrocie: „Strażniczki snów”/ KMikulski Kraków 1985