Nr katalogowy: 432

Stanisław KRYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 432

Costa del Azahar, 1974

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi pośrodku: St. Kryształowski 974;