Nr katalogowy: 424

Tadeusz ZAKRZEWSKI (1916-1968)

Nr katalogowy: 424

Kompozycja formistyczna, 1959

na odwrocie szkic do obrazu (socrealistycznego);
olej, płótno; 70,5 x 52,5 cm;
Cena oferowana 1 900 zł