629
Miseczka granatowa z chińskimi smokami Chiny, dynastia Qing (1644-1911) - XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

701
Filiżanka ze spodkiem plater nie cechowany,
Francja?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł
Cena oferowana 300 zł

702
Kabaret do pikli czterodzielny plater cechowany, Paryż, firma Gerard
(czynna od 1912-?), lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

703
Patera dwuuszna plater; wys. 1 cm, szer. 44,5 cm, gleb. 24 cm;
Austria ?, 1 ćw. XX w
Cena wywoławcza. 550 zł

704
Kabaret do przypraw plater cechowany, szkło kryształowe;
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 600 zł

705
Dzbanek do kawy plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, 1896-1915
Cena wywoławcza. 1 000 zł

706
Żardiniera plater cechowany;
Niemcy, Geislingen, Wu¨rttembergische
Metallwarenfabrik, 1909-1914
Cena wywoławcza. 900 zł

707
Para kawiornic plater cechowany,
Anglia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

708
Paterka-koszyczek z pałąkiem, secesyjny plater cechowany,
Cena wywoławcza. 1 000 zł

709
Cukiernica plater; Geislingen, Wu¨rttembergische
Metallwarenfabrik, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 650 zł

710
Komplet sztuców na 6 osób (24 sztuki) plater cechowany, Warszawa,
firma Romana Plewkiewicza, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

711
Samowar z tacą plater cechowany;
Warszawa, Norblin i Ska, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł

712
Przycisk do dzwonka srebro cechowane, 4,7 x 4,7 cm;
Wiedeń, Georg Adam Scheid (czynny 1882-1911),
pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

713
Łyżeczki do herbaty - 4 sztuki srebro próby 12 cechowane, waga 68 g.
Warszawa, złotnik Emil Radke, lata 30.-40. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

714
Wazka srebro cechowane, waga 348 g.
Paryż, złotnik Desiree-Toussaint
Legrand (1818-34), ok. 1821
Cena wywoławcza. 1 800 zł

715
Cukiernica srebro próby 1 (950) cechowane,
waga srebra 231 g. Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

716
Para kabaretów do przypraw srebro próby 1 (950), cechowane,
Paryż, ok. 1838 i ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

717
Świecznik chanukowy srebro niskopróbne cechowane, waga 197 g.
Europa Środkowa, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 100 zł

718
Solniczka srebro próby 12 cechowane, waga 90 g.
Polska?, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

719
Solniczka srebro próby 84 złocone cechowane, waga 40 g.
Moskwa, probierz Lew Oleks, 1892
Cena wywoławcza. 2 600 zł

720
Zestaw do przypraw srebro próby 1 cechowane ;
Paryż, 1819-1838
Cena wywoławcza. 2 800 zł

721
Kielich mszalny z puszką na komunikanty srebro próby 84 cechowane, waga 880 g.
Petersburg, 1886
Cena wywoławcza. 14 000 zł

722
Bużuarek srebro próby 12 cechowane, waga 536 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, ok. 183
Cena wywoławcza. 4 600 zł

723
Łyżka sitkowa srebro próby 12 cechowane, waga 52 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, ok. 1850
Cena wywoławcza. 1 000 zł

725
Waza z nakrywką na podstawce zwana ecuelle srebro próby 1, szkło;
Paryż, złotnik Henri Lapeyre (czynny 1895-1923),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

726
Papierośnica srebro próby 84 cechowane, waga 97 g.
Petersburg, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

727
Serwis do kawy i herbaty z tacą art deco srebro próby 1 (950) cechowane, waga 5723 g.
Francja, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena oferowana 17 500 zł

728
Dzbanek do kawy srebro próby 1 (950) cechowane, waga 755 g.
Paryż, złotnik Thomas- Michel Barry, ok. 1798
Cena wywoławcza. 7 600 zł

729
Patera dekoracyjna srebro próby 3 cechowane, waga 422 g.
Kraków, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

730
Cukiernica skrzynkowa srebro cechowane, waga 335 g.
Kraków, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

731
Para tac srebro próby 1 (950) cechowane, waga 2519 g.
Paryż, Gustav Leroy et Cie, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł

732
Pudełko na cygara z herbem Wieniawa srebro próby 3 cechowane;
Warszawa, firma Krupski i Matulewicz, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

733
Zestaw do kawy srebro próby 800 i 830 cechowane, waga 1417 g.
Niemcy, k. XX w; mlecznik - Brema,
Silberwarenfabrik M.H. Wilkens und Sohne
Cena wywoławcza. 4 800 zł

734
Para lichtarzy srebro próby 800 cechowane, waga 434 g.
Włochy, Alessandria, firma Ricci C. Sp. A.
(czynna 1935-1971), ok. 1950
Cena wywoławcza. 1 900 zł
Cena oferowana 1 600 zł

735
Para ampułek mszalnych z tacką w etui srebro złocone próby 1 (950) cechowane (ampułki);
tacka - plater nie cechowany; Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

736
Monstrancja w etui gloria - srebro próby 1, cechowane;
podstawa i trzon - mosiądz srebrzony,
Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

737
Serwis do herbaty i kawy srebro cechowane, waga 1830 g;
Paryż, firma Henry Lapeyre (1895-1923), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

738
Para świeczników srebro próby 3 cechowane, waga 391 g.
Kraków, 1932-1939
Cena wywoławcza. 1 600 zł
Cena oferowana 1 500 zł

739
Cukiernica srebro próby 1 (950), cechowane, waga 431 g.
Paryż, firma Veyrat et Fils, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

740
Para waz dekoracyjnych w typie Ludwika XVI srebro złocone próby 950/100 cechowane,
waga 3775 g. Paryż, firma Boin-Taburet, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 95 000 zł

801
Spinki do mankietów złoto 18 ct, masa całkowita 2.150 g
Cena wywoławcza. 900 zł

802
Pierścionek w typie art-deco złoto pr.0.585, oprawa kamieni - platyna pr.0.900,
masa całkowita 4.110 g
Cena wywoławcza. 3 800 zł

803
Kolczyki złote złoto 18 ct, masa całkowita 7.970 g
Cena wywoławcza. 2 000 zł

804
Pierścionek złoty złoto 14 ct, masa całkowita 1.800 g
Cena wywoławcza. 2 600 zł

805
Pierścionek z diamentem złoto pr.0.585, masa całkowita 3.400 g
Cena wywoławcza. 18 000 zł

806
Pierścionek z szafirem platyna pr.0.950, masa całkowita 4.250 g
Cena wywoławcza. 9 000 zł

807
Pierścionek ze szmaragdem białe złoto pr.0.750, masa całkowita 8.220 g
Cena wywoławcza. 10 000 zł

808
Brosza z turkusem złoto pr.0.560, masa całkowita 7.300g
Cena wywoławcza. 3 000 zł