Nr katalogowy: 420

Roman MODZELEWSKI (1912-1997)

Nr katalogowy: 420

Kompozycja II, 1968

olej, płyta, (relief); 68 x 108 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.MODZELEWSKI 1968