Nr katalogowy: 427

Krzysztof WOJTAROWICZ (1957-2004)

Nr katalogowy: 427

Dziecko balijskie - z cyklu: Dzieci świata

olej, płótno; 119,5 x 100 cm
sygn. p. g.: K. Wojtarowicz