Nicolaes BERCHEM? (1620-1683)

172
Scena rodzajowa - przeładunek pod zamkiem olej, deska; 27 x 28,5 cm;
sygn. l .d.: NBerchem;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

201
Bachantka z faunikiem i lwicą glinka terakotowa brązowo-szara, z lekką patyną;
Niemcy, Berlin (?), Bernhard W. E. Romer (1852-1891)
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877-1954)

202
Kobieta z woalem, 1920 brąz srebrzony; 10 x 5,5 x 3 cm;
sygn. u podstawy: B. Biegas
Cena wywoławcza. 3 800 zł

BROC (?)

203
Kowal brąz patynowany, sygn. na podstawie: BROC,
wys. 33 cm; Niemcy (?) pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Joseph d’ ASTE (XIX/XX w.)

204
Faunik z koziołkiem, ok. 1910 brąz patynowany; 39 x 56 x 24 cm;
sygn. na skałce: J. D. Aste;
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Edouard Paul DELABRIERRE (1829-1912)

205
Pantera i jej ofiara brąz, patynowany jasnobrązowo,
na marmurowej podstawie,
sygn.: E. DELABRIERRE
Cena wywoławcza. 11 500 zł

206
Popiersie kobiety - figurka gabinetowa brąz, wys. 13 cm;
Europa Zachodnia, Francja?, 1 dekada XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

207
Sfinks - figura gabinetowa brąz; 8 x 12 x 5,2 cm (wymiary po złożeniu);
Austria?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Carl HENCKEL (XIX/XX w.)

208
Ranny bizon brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL,
Cena wywoławcza. 4 000 zł

209
Relikwiarz hermowy drewno nieokreślonego gatunku, polichromowane,
wys. 24 cm. Śląsk(?), początek XVI w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

210
Aniołek drewno lipowe, polichromowane, wys. ok. 35 cm;
Małopolska, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

211
Putto drewno lipowe, wys. ok. 34 cm;
Małopolska, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)

213
Akt kobiecy marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza. 32 000 zł

214
Dziewczyna w kapeluszu alabaster, marmur; 19 x 17,5 x 9 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

301
Dziewczynka fotografia czarno-biała, brom,
papier; 40 x 46,2 cm.
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

302
Ławki fotografia czarno-biała, brom,
papier; 45,2 x 39,5 cm.
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

303
Tory fotografia czarno-biała, brom,
papier; 39,5 x 49 cm.
Cena wywoławcza. 800 zł

Jacek SZMUC (ur. 1945)

304
„Umarła klasa” Tadeusza Kantora - zestaw 5 fotografii we wspólnej oprawie fotografia czarno-biała (brom), papier;
17 x 18,5 cm, 21 x 17 cm, 21 x 17,5 cm, 24 x 17,5 cm, 21,5 x 18 cm (wymiary w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)

305
Cykl Polklore, 2005 w skład zestawu wchodzą 4 ręcznie opracowane plakaty:
jeder mensch ist ein pollen …, pol nische, die ewigen partisanen, es war schauderhaft
Cena wywoławcza. 3 000 zł

306
BHP - Bezsens i Hegemonia pracy, 2004 sitodruk, papier; 33 x 33 cm (wymiar arkusza);
sygn. na odwrocie: twożywo 2004 25/80 (nr egzemplarza - odbitki).
Cena wywoławcza. 1 000 zł

307
Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1995 szablon, farba, papier; 42 x 29,5 cm;
pośrodku pieczątka: AE Pinokio AE / Warszawa - 131 POBOKS 34
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

308
Emanacje słabości, 2003 olej, szablon, papier; 91 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Twożywo 2003 21/30
Cena wywoławcza. 2 000 zł

309
Pozór - dozór, 2007/2008 olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

310
Długi spacer V, 2015 litografia barwna, papier;
54,5 x 75,5 cm (kompozycja); 68,5 x 99,5 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

311
Wenus z Miro, 2012/2015 litografia barwna - wydruk cyfrowy, papier (Fabriano);
69 x 99,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 700 zł

312
Długi spacer IX, 2014 litografia barwna, papier;
75,5 x 54,5 cm (kompozycja); 99,5 x 68 cm (arkusz);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

313
Już wychodzę, 1973 akwaforta, akwatinta barwna;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

314
Kiełbie we łbie, 1971 akwaforta, akwatinta barwna;
64 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

315
Pejzaż, 1977 serigrafia, papier; 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
poniżej kompozycji sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 77;
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

316
Głowa dziewczęcia, 1955 sucha igła, brystol; 14,7 x 10 cm
sygn. ołówkiem poniżej kompozycji Tymon Niesiołowski;
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł

Edward HABDAS (ur. 1939)

317
Mistyfikacja życia VI, 1976 litografia barwna, papier;
59,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

318
Spóźnione zaloty, 1980 akwaforta, akwatinta barwna;
64,5 x 49,5 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

319
Reda, 1968 akwaforta, akwatinta barwna;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Otto AXER (1906-1983)

401
Gitarzysta tempera, papier; 48 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: oaxer
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Iwan KULIK (ur. 1959)

402
Napoleon, 2009 gwasz, papier; 72 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Iwan Kulik/ 2009
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

403
Twarz / Maska I pastel, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 7 000 zł

404
Twarz / Maska II pastel, papier; 41 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

405
Abstrakcja, 1958 ołówek, akwarela, papier;
28 x 21,5 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena oferowana 3 300 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

406
Węgierski Instytut Kultury - Zaproszenie - szkic plakatu, ok. 1965 ołówek, gwasz, papier;
20 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

407
Lejki, 1949 tusz, piórko, akwarela, papier; 34,5 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 49
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

408
Zestaw 2 rysunków Głowa wampira w słoiku
Fallus w niebieskiej kokardce
Cena wywoławcza. 1 700 zł

Andrzej PARTUM i Alfred LENICA

409
„Osypka woli” - Tomik poezji / Bolid druk, papier; 20,5 x 14,3 cm;
wydanie własne, nakładem autora; 1969, nakład 500;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

410
Maska tusz, akwarela, ołówek,
papier; 24 x 18 cm
Cena wywoławcza. 1 300 zł

411
Teka prac „Konfrontacje 1960/1975”, 1975 składająca się z 8 prac w papierowych oprawach z nadrukiem; prace artystów
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

412
Obraz 59/32, 1959 olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: 59 J. Tchórzewski
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Maria MARKOWSKA (1923-1994)

413
Martwa natura olej, płótno; 130 x 130 cm;
sygn. na odwrocie na krośnie napis autorki: MARKOWSKA MARIA / MARTWA NATURA/ 129 cm x 129/ cm / Kraków 18 STYCZNIA / 76 m. 4; oznac
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

414
Martwa natura z rybami, 2001 olej, tektura; 60,5 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: HEN Wójcik 2001
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Henryk KRYCH (1905-1980)

415
Wieś Bukowina olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH
Cena wywoławcza. 2 200 zł