Nicolaes BERCHEM? (1620-1683)
Nr katalogowy172
Scena rodzajowa - przeładunek pod zamkiem
olej, deska; 27 x 28,5 cm;
sygn. l .d.: NBerchem;
sygn. l .d.: NBerchem;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Nr katalogowy202
Kobieta z woalem, 1920
brąz srebrzony; 10 x 5,5 x 3 cm;
sygn. u podstawy: B. Biegas
sygn. u podstawy: B. Biegas
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Joseph d’ ASTE (XIX/XX w.)
Nr katalogowy204
Faunik z koziołkiem, ok. 1910
brąz patynowany; 39 x 56 x 24 cm;
sygn. na skałce: J. D. Aste;
sygn. na skałce: J. D. Aste;
Cena wywoławcza.
21 000 zł
206
Popiersie kobiety - figurka gabinetowa
brąz, wys. 13 cm;
Europa Zachodnia, Francja?, 1 dekada XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Carl HENCKEL (XIX/XX w.)
Nr katalogowy208
Ranny bizon
brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL,
Cena wywoławcza.
4 000 zł
210
Aniołek
drewno lipowe, polichromowane, wys. ok. 35 cm;
Małopolska, po poł. XVIII w.
Małopolska, po poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)
Nr katalogowy213
Akt kobiecy
marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Nr katalogowy301
Dziewczynka
fotografia czarno-biała, brom,
papier; 40 x 46,2 cm.
papier; 40 x 46,2 cm.
Cena wywoławcza.
800 zł
Jan WESELIK (1923-2005)
Nr katalogowy303
Tory
papier; 39,5 x 49 cm.
papier; 39,5 x 49 cm.
Cena wywoławcza.
800 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)
Nr katalogowy305
Cykl Polklore, 2005
w skład zestawu wchodzą 4 ręcznie opracowane plakaty:
jeder mensch ist ein pollen …, pol nische, die ewigen partisanen, es war schauderhaft
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Nr katalogowy307
Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1995
szablon, farba, papier; 42 x 29,5 cm;
pośrodku pieczątka: AE Pinokio AE / Warszawa - 131 POBOKS 34
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Nr katalogowy309
Pozór - dozór, 2007/2008
olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Nr katalogowy311
Wenus z Miro, 2012/2015
litografia barwna - wydruk cyfrowy, papier (Fabriano);
69 x 99,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
700 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Nr katalogowy313
Już wychodzę, 1973
akwaforta, akwatinta barwna;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jan TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy315
Pejzaż, 1977
serigrafia, papier; 28,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
poniżej kompozycji sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 77;
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Nr katalogowy316
Głowa dziewczęcia, 1955
sucha igła, brystol; 14,7 x 10 cm
sygn. ołówkiem poniżej kompozycji Tymon Niesiołowski;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 700 zł
Edward HABDAS (ur. 1939)
Nr katalogowy317
Mistyfikacja życia VI, 1976
litografia barwna, papier;
59,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Nr katalogowy319
Reda, 1968
akwaforta, akwatinta barwna;
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy402
Napoleon, 2009
gwasz, papier; 72 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Iwan Kulik/ 2009
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy404
Twarz / Maska II
pastel, papier; 41 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Stasys
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Nr katalogowy405
Abstrakcja, 1958
ołówek, akwarela, papier;
28 x 21,5 cm
28 x 21,5 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 300 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Nr katalogowy406
Węgierski Instytut Kultury - Zaproszenie - szkic plakatu, ok. 1965
ołówek, gwasz, papier;
20 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Nr katalogowy408
Zestaw 2 rysunków
Głowa wampira w słoiku
Fallus w niebieskiej kokardce
Fallus w niebieskiej kokardce
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Nr katalogowy410
Maska
tusz, akwarela, ołówek,
papier; 24 x 18 cm
papier; 24 x 18 cm
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Nr katalogowy412
Obraz 59/32, 1959
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: 59 J. Tchórzewski
Cena wywoławcza.
90 000 zł