Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy124
Dworek, ok. 1925
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA
Cena wywoławcza.
8 000 zł
6 000 zł
Helene de KAY (1846-1916)?
Nr katalogowy126
Artystka w pracowni - wizerunek własny
olej, płótno; 72 x 54 cm;
sygn. na sztaludze: Ham Kay
sygn. na sztaludze: Ham Kay
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lucian [Lucien] K. PRZEPIÓRSKI (1830-1911)
Nr katalogowy128
Zabawy dziecięce, 1891
olej, płótno; 85,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: Lucien Przepiorski / Paris 1891
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy130
Pejzaż z Kalwarii, ok. 1980
olej, tektura; 38 x 50 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Nr katalogowy133
W sadzie
olej, płótno; 85,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
sygn. p. d.: FEDKOWICZ
Cena wywoławcza.
12 000 zł
12 000 zł
Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)
Nr katalogowy135
Przed meczetem, po 1903
olej, płótno; 47,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski
Cena wywoławcza.
195 000 zł
Władysław ROSSOWSKI (1857-1923)
Nr katalogowy137
Widok na Kalwarię, 1888
olej, płótno; 42 x 52,5 cm;
po prawej stronie u dołu napis: Kalwarya 888
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Nr katalogowy139
Odpoczynek pod drzewem
olej, tektura; 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław PACIOREK (1889-1952)
Nr katalogowy143
Pejzaż z okolic Sułoszowej, 1938
olej, płótno; 68 x 93 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek. / 1938. Sułosz.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Nr katalogowy146
Pejzaż zimowy, 1968
olej, tektura; 48 x 67,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Stańko 1968
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Nr katalogowy149
Widok na Wawel, ok. 1930
olej, płótno; 63 x 88 cm;
sygn. p. d.: Rubczak
sygn. p. d.: Rubczak
Cena wywoławcza.
37 000 zł
33 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy150
Pejzaż z zakolem rzeki
olej, płótno; 45,5 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski
sygn. p. d.: W. Terlikowski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Nathan GRUNSWEIGH (1880 - 1943)
Nr katalogowy152
Miasteczko
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p.d.: Grunsweigh / 1939
sygn. p.d.: Grunsweigh / 1939
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Nr katalogowy154
Martwa natura
olej, płótno; 50 x 61,5 cm;
sygn. u dołu: Rzepiński
sygn. u dołu: Rzepiński
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Nr katalogowy156
Peonie i Cezanne
olej, płótno; 89 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
sygn. p. d.: Z. Przebindowski
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Rajmund KANELBA (1897-1960)
Nr katalogowy158
Martwa natura z kwiatami i grzebieniem, 1932
olej, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Kanelba;
sygn. p. d.: Kanelba;
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Henryk KRYCH (1905-1980)
Nr katalogowy160
Pejzaż wiosenny
olej, płótno; 50,8 x 65 cm;
sygn. l. d.: H. KRYCH;
sygn. l. d.: H. KRYCH;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)
Nr katalogowy163
Szarża pod Kiernozią
olej, płótno, 70,5 x 102 cm;
Na odwrocie nalepka ze zbiorów Tadeusza
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy165
Dobosz - fragment Olszynki Grochowskiej, 1907
olej, płótno, 95 x 53 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / .907
Cena wywoławcza.
115 000 zł
80 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy166
Autoportret, 1932
olej, płótno; 36 x 32,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: 1932 / Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
14 000 zł
10 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy168
Głowa starca w futrzanej czapce, 1939
olej, tektura naklejona na sklejkę; 15 x 8,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman / 1939;
Cena wywoławcza.
9 000 zł