Nr katalogowy: 139

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 139

Odpoczynek pod drzewem

olej, tektura; 29,5 x 40 cm;
sygn. p. d.: Z. Przebindowski