Nr katalogowy: 137

Władysław ROSSOWSKI (1857-1923)

Nr katalogowy: 137

Widok na Kalwarię, 1888

olej, płótno; 42 x 52,5 cm;
po prawej stronie u dołu napis: Kalwarya 888