Nr katalogowy: 140

Franciszek MOLLO (1897-1967)

Nr katalogowy: 140

Katedra Notre Dame

olej, tektura; 27,5 x 33 cm;
sygn., opis i dedykacja p. d.: Notre Dame
- Paryż/ P. Stefie …