Nr katalogowy: 143

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 143

Pejzaż z okolic Sułoszowej, 1938

olej, płótno; 68 x 93 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek. / 1938. Sułosz.