Nr katalogowy: 165

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 165

Dobosz - fragment Olszynki Grochowskiej, 1907

olej, płótno, 95 x 53 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / .907
Cena oferowana 80 000 zł