Nr katalogowy: 125

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 125

W saloniku, 1942

olej, tektura; 23,5 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: BR-RYCHTER-JANOWSKA. / 1942