Nr katalogowy: 129

Edward OKUŃ (1872-1945)

Nr katalogowy: 129

Pejzaż

olej, płótno; 18 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E OKUŃ;
napis na odwrocie: No 58