Nr katalogowy: 153

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 153

Pejzaż, 1933

olej, płótno; 54,5 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1933 / W de Terlikowski