Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy130
Białe piwonie, 1921
olej, tektura; 38 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
sygn. l. d.: a. Karpiński
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Adolf Abram MILICH (1884-1964)
Nr katalogowy133
Portret kobiety w żółtej sukience, ok. 1935
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: milich
sygn. p. d.: milich
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy137
Zaloty
olej, tektura; 70 x 99 cm;
sygn. l. g.: W. Wodzinowski
[praca przed konserwacją]
sygn. l. g.: W. Wodzinowski
[praca przed konserwacją]
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)
Nr katalogowy141
Polowanie par force, 1925
olej, płyta, 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: l. d.: Z. Rozwadowski 1925.
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy144
Ułan z koniem, 1936
olej, tektura; 53 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wojciech Kossak [sic!] 1936
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Malarz nieokreślony, angielski?, XIX w.
Nr katalogowy152
Pejzaż z rzeką i mostkiem
olej, płótno obcięte z czterech stron,
dublowane; 29,5 x 49,5 cm;
dublowane; 29,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
15 000 zł
201
Ariadna?
brąz, odlew patynowany; marmur; wys. 52,7 cm,
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
206
Madonna z Dzieciątkiem
drewno lipowe, polichromia;
Małopolska? XIX w.
Małopolska? XIX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy301
Z cyklu: ZABURZENIA wojenne, 2013
fotografia - technika własna, papier barytowy
18,2 x 12,9 cm;
18,2 x 12,9 cm;
Cena wywoławcza.
500 zł
Jerzy BARANOWSKI (1934-2009)
Nr katalogowy303
Relaks
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny
48,4 x 36,4 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza.
400 zł
Bolesław GARDULSKI (1885-1961)
Nr katalogowy305
Motyw z Wenecji
fotografia, guma arabska [odcień błękitny],
papier; 27,7 x 32,7 cm;
papier; 27,7 x 32,7 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Maria ŁUSZCZKIEWICZ-JASTRZĘBSKA
Nr katalogowy307
W przestrzeni III, 1968
suchoryt, papier; 32,5 x 24,5 (wymiar odbitki),
36,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jolanta RUDZKA-HABISIAK (ur. 1958)
Nr katalogowy309
Break auri, argenti, 2011
technika własna, papier;
30 x 21 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
600 zł
Ossip ZADKINE (1890-1967)
Nr katalogowy311
Famme assise, 1966
akwaforta, papier; 49 x 39 cm (wymiary odbitki),
66 x 50 cm (wymiar arkusza);
66 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Eugeniusz GET-STANKIEWICZ (1942-2011)
Nr katalogowy313
Łeb na makulaturze / Łeb na szczycie, 1987
pamiątka z wernisażu wystawy E. Get-Stankiewicza,
Kraków, Galeria Teatru Stu, 1 IV 1987;
Cena wywoławcza.
800 zł