Nr katalogowy: 146

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 146

Przejazd przez miasto w dzień targowy, 1928

olej, płótno; 62 x 107 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski 1928