Nr katalogowy: 314

L. HWEDCZUK, XX w.

Nr katalogowy: 314

Bez tytułu, 1979

linoryt dwubarwny, papier; 39 x 49,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. ołówkiem p. d. L. Hwedczuk - 79 r.(cyrylicą) oraz na płycie