Nr katalogowy: 136

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

Nr katalogowy: 136

Dyngus (dziewczyna), Dyngus (chłopiec)

para obrazów: gwasz, płótno, 108 x 76 cm (każdy);
sygn.: Z. STRYJEŃSKA