Nr katalogowy: 144

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 144

Ułan z koniem, 1936

olej, tektura; 53 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wojciech Kossak [sic!] 1936