Nr katalogowy: 149

E. WENSKI (XIX w.)

Nr katalogowy: 149

Pejzaż ze sztafażem, 1867

olej, blacha; 25,5 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: E. Wenski/ 1867 r.